HAKKIMIZDA


çimento üretim tesisi

1991 YILINAN BERİ  faaliyette bulunan firmamız  zaman içinde MAKKİM KİMYA MAKİNA İNŞAAT OLARAK  2006 yılından beri yurtdışında ortak girişimler ile çeşitli endüstriyel tesis kurulumu konusunda danışmanlık ve tedarik firması olarak hizmet vermiş  .kazakistan -gürcistan-rusya-libya üazerbaijan-kırgızistan -özbekistan gibi ülkelerde anahtar teslimi projelere imza atmıştır.
kalen hazırda 2019 yılı itibari ile kazakistanda kimya-gübre üretim tesisi faaliyete geçirmiş ,tarım makinaları üretimi için ağır sanayi makinaları ihracatı gerçekleştirmiştir.ayrıca prefabrik roll form makinaları ihracatını yapmış olup .halen proje ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.
yine güney afrika gibi ülkeler ile başlayacak proje çalışmaları devan etmektedir.

Firmamız gıda işleme makinaları konusundada tecrübe sahibi olup bu alanda anahtar teslimi proje yapmaktadır.

gelişen teknoloji tasarladığımız projelerde önemli derecede kullanılmakta olup sağlıklı çalışan çevreye duyarlı tesisler kalite politakamızın temeli olmaktadır.
Yetişmiş imalat ve montaj elemanları ile dünya çapında ciddi projelere talip olmaktayız . Gücümüz istihkam ettiğimiz deneyimli kadromuz.ve çalışmış olduğumuz proje ortağı olduğumuz herbiri kendi alanında uzmanlaşmış partnerlerimizden gelmektedir.